Skytec STM-3005REC 4+1 csatornás DJ, karaoke keverő + USB lejátszó + REC
Műszaki adatok:
- 4 sztereo csatorna
- 1 mikrofon fogadására alkalmas mic csatorna
- 6, 3 JACK Fülhallgató kimenet (300mV)
- RCA vonalkimenet (775mV)
- 2x10 ledes kivezérlésjelző
- Bemenetek: RCA, JACK
- Beépített mp3 lejátszó
- Talkover funkció
- Rackbe építhető
- Méretek: 48 x 19 x 24 cm (szé x ma x mé)
- Tömeg: 3, 4 kg
- Méretéhez és árához képest nagyon sok funkcióval ellátták
- Ideális karaoke felhasználásra, házibuliba
Termékleírás:
Gyártó elérhetősége: www. tronios. com
Kábelek, átalakítók, kiegészítők:
Szállítási lehetőségek:
-Személyesen átvehető, kipróbálható Egerben és Budapesten
-Budapesten és környékén ingyenesen házhoz szállítjuk
-Előzetes egyeztetés után átvehető az Eger - Budapest útvonalon
Garancia:
- 3 év teljes körű garancia.
14 napos visszaküldési lehetőség:
3 év teljes körű garancia.
+++ Szállítás azonnal, raktárról! +++
Tekintse meg további termékeinket is a következő linkre kattintva:
TOVÁBBI TERMÉKEK
Az aukció vége: 2017-08-16 22:04 .
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Beliebte Posts
Piros fém viharlámpa bunsen égővel, originált csomagolásban, kínai gyártmány, lásd a fotókat. Magassága 28 cm. Jelenlegi ára: 1 000 F...