Inverter Mean Well A302-100-F3 100 W 24 V/DC 21 - 30 V/DC Szivargyújtó csatlakozó dugó Védőirintk... - Jelenlegi ára: 17
 DC/AC átalakító
Bemenet 21 - 30 V/DC
Szivargyújtó csatlakozó dugó
Kimenet
Jellemzők:
Módosított szinusz kimenő feszültség ? Be-/kikapcsoló ? Állapotjelző ? Akku riasztás, akku shutdown ? Véd túlfeszültség, túl magas hőmérséklet, túlterhelés, rövidzár, póluscsere ellen, ? Csúcsteljesítmény: max. 200W
Műszaki adatok:
Bemenetek: Szivargyújtó csatlakozó dugó ? Bemeneti feszültség: 21 - 30 V/DC ? Gyártói szám: A302-100-F3 ? Inverter típus: Inverter ? Kimenet (tápegység): Védőérintkezős dugalj ? Kimenetek (áram): Védőirintkezős dugalj ? Méret, hossz: 60. 00 mm ? Méret, magasság: 65. 00 mm ? Méret, szélesség: 170. 00 mm ? Súly: 583. 33 g ? Teljesítmény: 100 W