HIKVISION DS-2CD2120F-I (4mm) - Jelenlegi ára: 26 930 Ft
HIKVISION DS-2CD2120F-I (4mm)
Termék azonosító: 811541
- 1/2. 8" 2MP CMOS.
- Képpontok száma: 1920x1080.
- Beépített 4 mm objektív.
- FPS: 25fps.
- Látószög: 85°.
- Fényérzékenység: 0. 01 lux/F1. 2, AGC ON.
- IR esetén 0 Lux.
- Automatikus fehérfény egyensúly (AWB).
- Ellenfény kompenzáció (BLC).
- Széles, dinamika tartományú (WDR).
- Digitális zajcsökkentés: 3D-DNR.
- Digitális WDR funkció.
- Elektronikus zár (automatikus vagy kézi): 1/3 - 1/10. 000 mp.
- Kompozit videojel kimenet: 1 Vp-p / 75 ohm.
- Bel- és kültéri használat.
- IP66 védelem.
- Vandálbiztos kültéri ház.
- Tápfeszültség: 12 VDC, PoE.
- Teljesítményigény: maximum 5 W( IR esetén 7 W).
- Működési hőmérséklet: -30° - +60°C.
- Méret: 111 mm x 82 mm.
Státusz
Külső raktáron
Szállítási idő
1-3 munkanap
Vidéki PPP-ra a szállítás +1 munkanap!
Szállítási díjak
Személyes (11-16h)
* Futár maximum: 30 kg, 120x60x60 cm!
* PPP maximum: 30 kg, 50x50x50 cm!
* FoxPost maximum: 25 kg, 62x60x36 cm!
Fizetési módok
UtánvétElőre utalás
Az aukció vége: 2099-01-01 00:00 .
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Beliebte Posts
Piros fém viharlámpa bunsen égővel, originált csomagolásban, kínai gyártmány, lásd a fotókat. Magassága 28 cm. Jelenlegi ára: 1 000 F...