HIKVISION DS-2CD2120F-I (4mm) - Jelenlegi ára: 26 930 Ft
HIKVISION DS-2CD2120F-I (4mm)
Termék azonosító: 811541
- 1/2. 8" 2MP CMOS.
- Képpontok száma: 1920x1080.
- Beépített 4 mm objektív.
- FPS: 25fps.
- Látószög: 85°.
- Fényérzékenység: 0. 01 lux/F1. 2, AGC ON.
- IR esetén 0 Lux.
- Automatikus fehérfény egyensúly (AWB).
- Ellenfény kompenzáció (BLC).
- Széles, dinamika tartományú (WDR).
- Digitális zajcsökkentés: 3D-DNR.
- Digitális WDR funkció.
- Elektronikus zár (automatikus vagy kézi): 1/3 - 1/10. 000 mp.
- Kompozit videojel kimenet: 1 Vp-p / 75 ohm.
- Bel- és kültéri használat.
- IP66 védelem.
- Vandálbiztos kültéri ház.
- Tápfeszültség: 12 VDC, PoE.
- Teljesítményigény: maximum 5 W( IR esetén 7 W).
- Működési hőmérséklet: -30° - +60°C.
- Méret: 111 mm x 82 mm.